У Далівському університеті обговорили проблеми фінансової системи України

На базі кафедри фінансів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася ІІІ Регіональна науково-практична конференція «Фінанси України. Сучасний стан та перспективи розвитку».

«Перш за все, я хочу привітати всіх учасників конференції з початком роботи, – звернулась до присутніх завідувач кафедрою фінансів Далівського університету  доктор економічних наук, професор Лідія Костирко. – Сподіваюся, що сьогодні ми зможемо знайти вирішення фінансових проблем, що стоять як перед всією Україною, так і перед Луганщиною. Зокрема, зможемо окреслити шляхи сталого соціального розвитку української економіки».

У конференції взяли участь молоді вчені, абітурієнти, а також студенти та викладачі кафедри фінансів. Головними темами обговорення на науковому заході стали проблеми та перспективи фінансової і податкової систем, матеріального забезпечення регіонів України, зростання реального сектору економіки, шляхи врегулювання міжбюджетних відносин  у сучасних умовах розвитку країни. Доповіді далівських студентів  розкривали проблемні питання іпотечного житлового кредитування, забезпечення фінансової безпеки регіонів, формування регіональної інвестиційної політики, страхової та банківської системи,  впровадження фінансових інновацій,  а також процесу рейдерства в Україні.

Нагадаємо, що кафедру фінансів СНУ ім. В. Даля було створено у квітні 1996 року з метою підготовки висококваліфікованих спеціалістів, здатних ефективно управляти фінансами як на рівні держави, так і на рівні окремого суб’єкта господарювання. Кафедра готує фахівців у сфері державних фінансів, казначейської справи та фінансів за програмами освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр».