У Далівському університеті обговорили проблеми гендерної стратифікації суспільства

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла III Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-психологічні проблеми гендерної стратифікації суспільства». «Проблеми гендерного поділу суспільства дуже актуальні в наш час. У деяких країнах досі існує дискримінація за статевою ознакої. Подібні конференції дають можливість перейнятися самою суттю проблеми та знайти шляхи її вирішення», – відзначив проректор СНУ ім. В.Даля кандидат економічних наук, доцент Євген Ахромкін. Учасниками конференції стали викладачі Далівського університету та вчені, що прибули з усією України (Київ, Запоріжжя, Харків, Кіровоград, Черкаси, Чернівці). Були розглянуті гендерні аспекти в генетичній психології, у філософському вимірі, інноваційні аспекти підготовки сучасних студентів на підставі гендерної стратифікації, а також проблеми гендеристики в комедії «Горе от ума» О.С. Грибоєдова та багато іншого. Обговорили також соціально-психологічні фактори професійного становлення студентської молоді й соціально-психологічних проблем управління та регулювання сучасних процесів у суспільстві. За підсумками конференції буде видано збірку наукових праць.