У Далівському університеті обговорили проблеми і перспективи міжнародної співпраці

У Євпаторійському відділенні Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройшла Міжнародна конференція «Євроінтеграційні процеси у сфері освіти і науки: від співпраці міст до інтеграції держав», яка співпала з роботою семінару з проекту Європейського Союзу Tempus – «Міжнародна мережа для модернізації освіти в області туризму і розвитку академічної мобільності». Заходи проходили за підтримки Міністерства освіти і науки України, Посольства Республіки Франція в Україні, Асоціації «Луара».

У обговоренні питань конференції взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, вищих навчальних закладів Німеччини, Польщі, України, Фінляндії, Франції. Основні теми, розглянуті учасниками, – це, перш за все, впровадження інноваційних технологій у сфері освіти і науки, забезпечення якості освіти в умовах глобалізації світової економіки для подальшого розвитку співпраці. Ця конференція стала символічною для України і Франції, оскільки зараз проходить святкування 50-річчя дружби між містами-побратимами Сент-Етьєном і Луганськом.

Тематика семінару з проекту Європейського Союзу Tempus тісно перекликається з питаннями, розглянутими на конференції. Це, зокрема – модернізація освіти в області туризму та готельного господарства для підготовки конкурентоспроможних фахівців. В рамках проекту передбачено оновлення та узгодження навчальних планів, розробка спеціалізованих навчальних модулів, організація дистанційного навчання, створення мережі навчальних туристичних агентств, організація виробничої практики та літніх таборів для студентів.