У Далівському університеті обговорили проблеми охорони праці. Європейськими стандартами ділилися гості з Німеччини

Ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля підписав договір про співпрацю з представниками Науково-дослідного інституту медицини праці, техніки безпеки та ергономіки міста Вупперталь (Німеччина).

Метою візиту гостей стало знайомство з університетом та обговорення перспектив співробітництва у сфері науково-технологічного партнерства. Під час зустрічі представники делегації: член ради директорів професор Ральф Піпер, керівник наукового сектору «Праця і здоров`я», науковий співробітник, доктор Андре Клюссманн, науковий співробітник наукового сектору «Праця і здоров`я» Інна Левчук, провели лекцію для викладацького складу та студентів кафедри «Охорона праці і БЖД ».

Лекція була присвячена актуалізації питань впровадження міжнародних стандартів OHSAS і SCC (міжнародні стандарти з розробки систем управління охороною здоров`я та безпекою персоналу). Також на зустрічі обговорювалося питання про наукові досягнення кафедри і німецьких колег у галузі поліпшення умов праці з урахуванням ергономічних показників працівників.

Окрім обміну науковими досягненнями, представники німецької делегації побачили як і чим живе Далівський університет, а також здійснили екскурсію по Луганську. У ході візиту двома сторонами було підписано угоду про подальшу співпрацю між університетами: СНУ ім. В. Даля та Бергіше Університет (м. Вупперталь).

«Варто відзначити, що Інна Левчук – колишня аспірантка СНУ ім. В. Даля. Вона одна з перших поїхала на практику до Німеччини і її, можна сказати, просто переманили туди працювати», – розповів завідувач кафедрою «Охорона праці та БЖД» Микола Касьянов.

Самі гості відзначили, що Далівський університет готує чудові кадри і дає прекрасну освіту своїм випускникам. Також було відзначено, що німецька сторона сподівається на плідну співпрацю з університетом і надалі.

Підготувала: Тетяна Вауліна