У Далівському університеті обговорили технічний захист інформації

Науково-практичний семінар з питань технічного захисту інформації відбувся в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. Мета семінару – ознайомити всі зацікавлені підприємства й структури із правилами виконання заходів щодо захисту інформації.

На семінар з’їхалися більш ніж 300 учасників з Києва, Чернівців, Сум, Харкова, Донецька й Луганська. Були присутні представники практично всіх силових структур України, а також фахівці управління Держспецзв’язку в Луганської, Харківської та Донецької областях, Державної податкової адміністрації в Луганській області, Східного регіонального Центру захисту інформації, Інституту інформаційних технологій м. Харкова, цілого ряду підприємств.

Організаторами семінару, який проводиться вже третій рік у Далівському університеті, є Східний регіональний навчально-науковий центр захисту інформації СНУ ім. В.Даля й управління державної служби спеціального зв’язку й захисту інформації.

Оскільки з 1 січня 2011 року набув чинності закон України «Про захист персональних даних», то актуальність проведеного семінару зросла не тільки на державному рівні, але й для кожного індивідуума, який бажає захистити своє особисте життя або комерційні таємниці. Питання, розглянуті доповідачами, стосувалися нормативної бази в області спеціальних заходів щодо захисту інформації, досвіду роботи із запобігання стороннього втручання до персональних даних, інформаційної безпеки як держави, так і окремих осіб. Були також наведені рекомендації відносно технічного забезпечення робіт зі створення комплексу захисту на об’єкті інформаційної діяльності.

Слід зазначити, що даний семінар присвячений Міжнародному дню захисту інформації, який святкується 30 листопада з 1988 року.

Підготувала: Наталія Вергуненко