У Далівському університеті обрали кращого хлопця факультету математики та інформатики (ВІДЕО)

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся конкурс «Містер МТ», в якому за звання найкрасивішого, найерудованішого та найкмітливішого хлопця факультету змагалися п’ять конкурсантів.

Учасники змагалися за перемогу в п’яти конкурсах: «дефіле у діловому костюмі», «дефіле у воєнній формі», «конкурс талантів», «дефіле у спортивному стилі», «конкурс ерудит». Красу, впевненість, елегантність, мужність та кмітливість конкурсантів оцінювало журі у складі заступника декана факультету, доцента Миколи Клєпакова, представника «Інфопульс-Україна» Ольги Попової, завідувача лабораторії кафедри комп’ютерних систем та мереж Наталії Багарякової, доцента кафедри комп’ютерних систем та мереж Олесі Ігнатьєвої, асистентки цієї ж кафедри Оксани Звєрєвої та представниці студентської ради університету Олександри Яковенко.

Кожні дефіле та конкурси розкривали нові риси та таланти хлопців. Три дефіле показали впевненість та вміння поводити себе на сцені, а у творчому конкурсі глядачі та журі могли оцінити вокальні та хореографічні здібності учасників. Особливо цікавим став конкурс «Ерудит», в якому ведучі задавали дуже каверзні питання, які вимагали від хлопців демонструвати не тільки свої знання у певних науках, а й почуття гумору та здогадливість.

У перерві між конкурсами, глядачів у залі розважали творчі колективи. Зі своєю авторською піснею виступив Роман Калашников під саксофонний супровід Девіда Пітера, народний ансамбль спортивного танцю «Пульс» продемонстрував один із свої кращих хореографічних номерів, а своїми піснями привітали конкурсантів студентки факультету математики та інформатики Вероніка Вербулаткіна та Ірина Семенова. До цього вже за доброю традицією на далівську сцену завітав зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Катюша», який продемонстрував новий танцювальний номер.

За результатами конкурсу «Містер МТ» кожен з хлопців отримав свою номінацію. «Містером неординарність» став Анатолій Мячін студент групи МТ-421, Олександр Шведчеков з групи МТ-221 став «Містером сміливість», Олега Анохіна з МТ-221 визнали «Містером креативність», а Дмитра Щербакова з тієї ж групи визнали «Містером ерудиція». Номінацію «Містер мужність» здобув студент групи МТ-491 Євген Носачєв, якого у результаті всіх п’яти конкурсів журі назвало «Містером МТ».

Зазначимо, що 21 лютого 2013 року в Далівському університеті вперше відбудеться загальноуніверситетський конкурс «Містер університет 2013».

Підготувала Ірина Лебедь

Більше фото – ТУТ