У Далівському університеті обрали Міс Статистику – 2011

На кафедрі «Управління проектами та прикладна статистика» факультету інноваційної економіки і кібернетики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля вперше відбувся студентський конкурс «Міс Статистика – 2011». У ньому взяли активну участь близько 60 претенденток всіх п`яти курсів спеціальності «Прикладна статистика».

Перший етап конкурсу був інтерактивним – учасниці конкурсу виклали в мережі інтернет по три фотографії в категоріях: «Я люблю статистику», «Я на відпочинку» і «Фотопортрет». За підсумками інтернет-голосування було відібрано десять дівчат, які для другого етапу конкурсу повинні були підготувати самопрезентацію.

Третій, заключний, етап включав в себе конкурс на визначення таланту конкурсантки. За його результатами титул «Міс Статистика – 2011» завоювала Яна Гарбаже. Титул «Перша віце-міс» отримала Ганна Омельченко, а «Другою віце-міс» стала Марія Літвіщенко. Подібний конкурс «Містер Статистика – 2011» до 23 лютого буде проведено і для студентів – хлопців факультету.

Підготувала: Наталія Вергуненко