У Далівському університеті обрали «Містера Статистику – 2012»

На кафедрі управління проектами та прикладної статистики факультету інноваційної економіки і кібернетики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся конкурс «Містер Статистика – 2012», присвячений Дню захисника Вітчизни.

«У минулому році в День статистики ми проводили конкурс «Міс  Статистика», в  якому змагалися наші дівчата. Пізніше ми вирішили провести подібні змагання для хлопців, щоб вони могли проявити себе, – розповіла організатор конкурсу, викладач кафедри Олена Антонян. – Звання переможця конкурсу «Містер Статистика – 2012» гідний  студент, який має аналітичний склад розуму, відкритий для нових знань, готовий до вирішення нестандартних завдань та, як справжній чоловік, здатний захистити жінку, бути до неї уважним та турботливим».

У змаганні взяли участь вісім студентів усіх курсів навчання. У першому конкурсі сокурсниці кандидатів відрекомендували їх присутнім через показ відеопрезентацій, в яких змалювали потенційне майбутнє хлопців-учасників.

Далі на претендентів на звання «Містер Статистика – 2012» очікували ще кілька завдань: на швидкість реакції, на кмітливість, на уважність та зорову пам’ять. А конкурс «Генеральські погони» змусив хлопців проявити високий рівень координації рухів, адже з «погонами» на плечах – сірниковими коробками – їм необхідно було швидко подолати  кількаметрову відстань.

За результатами всіх конкурсів звання «Містер Статистика – 2012» отримав студент п’ятого курсу Павло Симоненко, друге місце здобув другокурсник Станіслав Лисенко, а «бронзу» виборов студент-магістрант Олександр Лисюк.

Підготувала: Наталія Осичнюк

На фото: Олександр Лисюк, Павло Симоненко, Станіслав Лисенко