У Далівському університеті обрали найкращу дівчину філософського факультету

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся традиційний конкурс краси «Міс філософський факультет – 2012». За звання найефектнішої та найкращої дівчини факультету змагалися дев’ять студенток різних курсів навчання.

Красу, впевненість, грацію, індивідуальність та чарівність студенток філософського факультету оцінювало експертне журі: завідувач відділенням театрального мистецтва Коледжу Луганського державного інституту культури та мистецтв, член Національної спілки театральних діячів України Сергій Плуталов, телеведуча Олена Бевз, організатор та засновник Обласного конкурсу краси «Міс Луганщина» Станіслав Гнутов, актриса та режисер, володарка титулу «Віце-пані Луганськ – 2008» Ганна Шевченко та  автор та ведучий програми «Крепкий орешек» на радіо «Люкс ФМ» Микола Мороз.

Для підтримки конкурсанток та з нагоди свята  8 березня  організатори конкурсу підготували невелику розважальну програму: народний ансамбль сучасного танцю «Пульс» та майстер спорту з художньої гімнастики Оксана Бурченко представили яскраві танцювальні номери,  студент філософського факультету Кирило Краснокутський та володарка титулу «Міс філософський факультет – 2010» Анжеліка  Малихіна заспівали дуетом, а викладач кафедри світової філософії та естетики Далівського університету Андрій Чаус вразив присутніх виконанням пісні «Кохана». Також глядачі мали можливість насолодитися шоу велетенських мильних пузирів.

На конкурсанток очікувало декілька дефіле: дефіле-привітання  «Мешканки міських джунглів», під час якого студентки продемонстрували не тільки красу та грацію рухів, але й хижий характер, дефіле в народних українських костюмах  та вихід у вечірніх сукнях. В інтелектуальному конкурсі студентки завойовували прихильність журі оригінальним поглядом на життя та  відповідали на філософські запитання. Окрім цього, далівчанки  продемонстрували, наскільки вони володіють ораторським та театральним мистецтвом: на творчому конкурсі «Музи нашого часу» красуні мали виразно прочитати уривок з вірша та  показати лише за допомогою рухів назву певного фільму.

За результатами конкурсу корону та титул «Міс філософський факультет – 2012» отримала Анастасія Погорелова, «Віце-міс філософський факультет – 2012» стала Поліна Черник.

Кожна учасниця конкурсу на звання найкращої дівчини факультету здобула перемогу в одній з  номінацій.  Анастасія Погорелова отримала стрічку «Міс Креативність», Поліна Черник – «Міс Чарівність», Олександра Рева – «Міс Імідж», Марія приймак – «Міс Фото». Найбільш оригінальною дівчиною визнали Аннетту Русанову, найграціознішою – Ольгу Михайлову,   артистичність Марини Филипової принесла їй перемогу у відповідній номінації, а Анастасія Олексієнко зачарувала журі своєю посмішкою. Ганна Лемзякова отримала дві яскраві стрічки – «Міс Інтелігентність» та «Міс глядацьких симпатій». Зазначимо, що переможниця останньої номінації обиралася шляхом СМС – голосування.

Підготувала: Наталія Осичнюк

На фото: «Міс філософський факультет – 2012» Анастасія Погорелова