У Далівському університеті обрали найкрасивішу дівчину філософського факультету

У Східноукраїнському національному університеті відбувся конкурс краси «Міс філософський факультет – 2011». За звання найкращої дівчини факультету змагалися десять студенток з першого по четвертий курси, а переможницею стала Дар’я Левчук.

Ідеєю заходу було представити учасниць зачаклованими вченим, який у своїх божевільних експериментах хотів створити ідеальну дівчину, зовнішня краса якої нітрохи не поступалася б красі душевної. Відповідними були і оригінальні конкурси: дефіле «Маски», «Шахи», «Джаз». Не обійшлося й без інтелектуального змагання.

Щоб продемонструвати свою яскраву індивідуальність, кожна конкурсантка приготувала відео-презентацію. У конкурсі талантів дівчата демонстрували танці, співали пісні, читали вірші, грали на музичних інструментах.

Журі оцінювали красу, талант, інтелект і харизму конкурсанток. Переможниця, яка виступала під № 10 Дарина Левчук, представить філософський факультет на конкурсі «Міс Університет – 2011». У номінації «Приз глядацьких симпатій» вболівальники могли самі вибрати вподобану дівчину, відправивши СМС з номером конкурсантки. І нею стала Анастасія Базікало.

«Дівчата показали дуже високий рівень у всіх конкурсах, вони мають яскраву красу й індивідуальність, – зазначив член журі голова профспілкової організації студентів ВНУ ім. В. Даля Ілля Ніколаєнко. – Радує, що і першокурсниці дуже сильні, адже більшість виступаючих конкурсанток були з першого курсу. Хоча це не дивно з таким потужним науковим потенціалом, який є у наших викладачів».

Оскільки справжня краса прихована лише в індивідуальності і в тій загадкової силі притягання, яку безсумнівно, має кожна учасниця конкурсу «Міс Філософський факультет – 2011», журі присудило кожній учасниці перемогу у будь-якій номінації. «Міс етикет» стала Поліна Проценко, найкращу посмішку визнали у Діани Бобришевої, зачарувала своєю чарівністю Аліса Бурлакова, підкорила артистизмом Анастасія Чеча, найоригінальнішою виявилася Ірина Чекункова, «Міс грація» – Марія Васильєва, «Міс фото» – Христина Габараєва. Першою віце-міс стала Аліса Бурлакова, а інтелектом підкорила переможниця – Дар’я Левчук.

Підготувала: Наталія Вергуненко

Фото: Віталія Маєвського