Print

У Далівському університеті обрали найкрасивішу дівчину вузу

 

Початок довгоочікуваної студентської весни та 92-а річниця з дня заснування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля ознаменувалися проведенням щорічного шоу-конкурсу «Міс університету – 2012». Найкрасивішою далівчанкою в цьому році стала студентка факультету наноелектроніки і нанотехнологій Богдана Мальцева.

У шоу взяли участь 18 студенток з усіх факультетів СНУ ім. В. Даля. Дівчата змагалися в п’ятьох конкурсах. Своїм першим дефіле далівчанки продемонстрували, як з маленьких дівчаток вони перетворилися на чарівних красунь і обрали навчання в одному з найпотужніших ВНЗ України. В оригінальному «Ковбой-дефіле» конкурсантки показали себе справжніми володарками Дикого Заходу. Не обійшлося і без самого очікуваного шанувальниками краси дефіле в купальниках. На цей раз претендентки в образах «Кармен» запросили глядачів у країну пристрасті й вогню – Іспанію. Розуміючи цінність титулу «Міс університету – 2012», дівчата дуже ретельно готувалися до конкурсу талантів. Вони співали, танцювали сучасні спортивні, бальні та народні танці, показували акробатичні етюди та казкові виступи. На заключному дефіле у вечірніх сукнях далівчанки демонстрували свою вишуканість.

 Дівчат оцінювало журі у складі проректора з науково-педагогічної роботи СНУ ім. В. Даля професора Галини Щедрової, представника акціонерного закритого товариства «Ізумруд» Миколи Сташина, депутата Луганської міської ради від Партії регіонів Юрія Кіріка, представника Луганського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Дмитра Усманова, концертного директора компанії «Майстер-шоу» в місті Київ Дениса Трощия, директора компанії «Сі Ель Парфюм» Ірини Овчаренко та президента компанії свята «VIP-паті», організатора конкурсу краси «Королева краси Луганська – 2012» Ельвіри Йоффе.

Кожна з конкурсанток подарувала глядачам незабутні емоції, хвилі яскравих імпульсів і чудовий настрій. Свої таланти дарували глядачам не тільки учасниці шоу-конкурсу, а й найпопулярніші та визнані творчі колективи університету – народний ансамбль сучасної естрадної пісні університету «Світанок України», народний ансамбль сучасного танцю «Пульс» і студентка факультету управління економікою, «Перша Віце-міс університету – 2011» Олександра Бабенко.

Крім трійки найкрасивіших дівчат Далівського університету, журі конкурсу присудило кожній учасниці титул в одній з номінацій, оскільки у всіх далівчанок гармонійно поєднуються краса, розум і талант. «Міс грацією» стала студентка філософського факультету Анастасія Погорєлова. «Міс елегантністю» визнали студентку юридичного факультету Катерину Велігуру. Студентка факультету комп’ютерних наук Ольга Солоп перемогла в номінації «Міс привабливість». Найчарівнішою визнали студентку філологічного факультету Юлію Шовкун. Титул «Міс впевненість» отримала студентка факультету інноваційної економіки і кібернетики Вікторія Сотнікова. «Міс артистичність» стала студентка факультету електротехнічних систем Ярославна Шевцова. У номінації «Міс індивідуальність» перемогла студентка міжнародного факультету Шебу Балуватіре. Найромантичнішою журі визнало студентку факультету математики та інформатики Валерію Грицюк. Стрічку «Міс гармонія» отримала студентка факультету управління економікою Євгенія Плаксіна. Студентку факультету менеджменту Олену Гройсман визначили найталановитішою. Титул «Міс вишуканість» з’явився  у студентки факультету масових комунікацій Ксенії Шиліної. Найзагадковішою визнали студентку юридичного факультету Дарину Слєсарєву. «Міс фантазія» стала студентка факультету прикладної механіки і матеріалознавства Ельвіра Бекбулатова. У номінації «Міс фотогенічність» перемогла студентка факультету транспортних систем і логістики Марина Бочкарьова. Найоригінальнішою себе показала студентка факультету наноелектроніки і нанотехнологій Богдана Мальцева. Підкорила журі своєю посмішкою студентка факультету фінансового управління Марія Кулєшина. Титул «Міс натхнення» отримала студентка факультету природничих наук Анастасія Ашпіна.

Вболівальники студенток-красунь також змогли обрати свою переможницю, взявши участь у голосуванні. Студентка філологічного факультету Юлія Шовкун набрала найбільшу кількість голосів і отримала стрічку «Міс глядацьких симпатій».

«Цього року було дуже складно обрати переможницю, – розповів депутат Луганської міської ради Юрій Кирик. – Я був у сумнівах, хто виграє цей конкурс, тому що всі дівчата гідні першого місця. Перемогла дійсно краса».

За результатами конкурсу корону і титул «Міс університет – 2012» отримала Богдана Мальцева. Першою віце-міс стала Ярославна Шевцова, а другою віце-міс – Валерія Грицюк. Крім призів і подарунків від спонсорів шоу, переможниці отримали запрошення брати участь у конкурсі «Королева краси Луганська 2012».

Богдана Мальцева 10 років займалася ушу і навіть домоглася в цьому бойовому виді мистецтва високих результатів: отримала розряд кандидата у майстри спорту, завоювала численні нагороди на змаганнях різного масштабу. На її рахунку дві срібні медалі на міжнародних виступах зі східних єдиноборств. Заняття ушу дали хороший старт для танців у стилі модерн і контемпрері, якими рік тому почала захоплюватися далівчанка.

Зараз Богдана навчається на другому курсі факультету наноелектроніки і нанотехнологій. За словами красуні, навчання дається їй дуже легко, тому вистачає часу і на ушу, танці, малювання. Незважаючи на всі свої численні досягнення, дівчина завжди намагається рости над собою: «Я не вважаю себе чимось кращою за інших, завжди хочу від себе чогось більшого. Моє прагнення – вчитися всьому і якомога більше, щоб зрозуміти чого варта. Тим більше, що завжди є до чого прагнути».

Переможниця відзначила, що участь у «Міс-університет» розбудило в ній нові захоплюючі відчуття від виступу на конкурсі талантів, де вона представила акробатичний етюд з мечами та спортивними віялами. Тепер Богдана спробує себе на великій сцені і телевізійних шоу, які розкривають таланти.

 Підготувала: Наталія Вергуненко