У Далівському університеті оголосили імена кращих молодих соціологів

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла заключна конференція з оголошенням результатів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціології. Згідно з наказом Міністерства освіти та науки України Далівський університет у минулому році визначено базовим у проведенні конкурсу наукових робіт з соціології. Конкурс проходив в два етапи – на першому наукові роботи пройшли конкурс у своєму вищому навчальному закладі, потім три кращі роботи були відправлені на загальноукраїнський конкурс до Далівського університету. На розгляд журі надійшла 51 робота з різних куточків України. Шістнадцять з них були рекомендовані на призові місця. Учасники розглянули різні аспекти життя з боку соціології. Зокрема, торкнулися питань релігії, політики, економіки, освіти, формування політичної та культурної еліти тощо. «Студенти досліджували найрізноманітнішу тематику, – відзначив завідувач кафедри соціології професор Борис Нагорний. – Це свідчить про високий рівень підростаючого покоління соціологів. Визначати переможців будо вкрай складно – серед кращих ми обирали найкращих. Можна з впевненістю сказати, що з такими спеціалістами у соціології велике майбутнє». Перші місця присуджені чотирьом учасникам: Олені Петренко (Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля), Ганні Максименко (Львівський національний університет ім. І.Франка), Ірині Мунтян (Одеський національний університет ім. І.І.Мечникова), Анжелі Шлома (Дніпропетровський національний університет).