У Далівському університеті оголосили переможців конкурсу «Студентський гарт»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося підведення підсумків конкурсу «Студентський гарт». Метри Луганська в сфері журналістики та студенти трьох вузів міста, які випускають журналістів, обговорювали не тільки конкурс, але і в цілому проблеми сучасної журналістики та її майбутнього.

На зборах було запропоновано розглянути дві теми – оголошення переможців і обговорення проблематики журналістської діяльності в майбутньому.

Конкурс заснований обласною організацією Національної Спілки журналістів України та обласним благодійним фондом підтримки регіональних ініціатив. Метою конкурсу було виявлення талановитих людей, які обрали для себе професію журналіста. «Це своєрідне змагання на професійну зрілість», – заявив голова обласної організації Національної Спілки журналістів України Олександр Панков.

У конкурсі брали участь понад 30 авторів, і було представлено від трьох до п’яти робіт від кожного учасника на номінації: «Кращий матеріал в друкованих ЗМІ», «Кращий матеріал на радіо», «Кращий матеріал на телебаченні», «Кращий матеріал в Інтернет-ресурсах». «У всіх номінаціях були визначені переможці і сьогодні ми їх нагороджуємо грошовими преміями. Немає градацій «перше, друге, третє місця » – є переможці, і є учасники. Однак у наступному році ми хочемо продовжити конкурс і зробити номінації тематичними, привнести елемент змагальності», – додав Олександр Панков.

Темою другої частини круглого столу була – «Майбутнє журналістики очима молоді». Студенти розповідали, з якими труднощами вони вже зустрічаються, що б вони хотіли бачити в майбутньому, чого хотіли б досягти, наскільки знання, отримані в університеті, допомагають в професійній діяльності. Присутні обмінювалися думками, розповідали, що кожен студент робить для підвищення своєї кваліфікації, і оцінювали нинішній стан журналістики.

Підготовила: Альона Ізваріна