У Далівському університеті опановують нові методи педагогічної майстерності

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся черговий щомісячний науково-практичний семінар, метою якого є підвищення педагогічної майстерності викладачів університету.

Семінари проводяться з 2006 року за ініціативою викладачів університету. Cемінари зазвичай проходять у дискусійній формі. Теми пропонують самі учасники. Аудиторія – переважно молоді викладачі. Цього разу говорили на тему «Педагогічна техніка як складова педагогічної майстерності викладача вищої школи».

«Педагогічна техніка дає змогу виявити внутрішній потенціал педагога, гармонізувати структуру педагогічної діяльності. – підкреслила доцент кафедри педагогіки Серафіма Шаргородська. – Для викладачів-початківців ці семінари сприяють розширенню знань сучасних педагогічних технологій».