У Далівському університеті оприлюднено рейтинговий список вступників

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підведені попередні підсумки роботи приймальної комісії та оприлюднений рейтинговий список вступників на денну форму навчання.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту  України про строки роботи приймальної комісії, у Далівському університеті закінчився прийом документів на денну форму навчання. До 31 липня всі бажаючі вступити на денне відділення Далівського університету, повинні були подати необхідні документи до приймальної комісії. Абітурієнти особисто подавали заяву про вступ до СНУ ім. В.Даля, у якій вказував напрям підготовки та форму навчання. До заяви вступник додавав документ про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про базову загальну середню освіту) і додаток до нього, обов’язковий перелік документів (паспорт, фотокартки, медична довідка). Це міг бути оригінал чи завірена копія цих документів. Усі копії документів завіряються за оригіналом СНУ ім. В.Даля, або в установленому порядку. З першого серпня можна ознайомитися з інформацією про рейтинговий список вступників у фойє першого корпусу Далівського університету, а також на офіційному сайті.

Не зважаючи на демографічну кризу в Україні та жахливі для вищих учбових закладів прогнози, охочих навчатися у СНУ ім. В.Даля виявилося не мало. «Остаточно визначити кількість вступників буде можливо лише наприкінці тижня, – каже відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Сало. – Оскільки подати оригінали необхідних документів до приймальної комісії можна до дванадцяти годин 5 серпня, показники можуть змінюватися. Оприлюднення списків зарахованих на денну форму навчання відбудеться 6 серпня».

Сьогодні у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на 26 факультетах ведеться підготовка за 54 напрямками та 130 спеціальностями. Найбільшим попитом користуються туризмознавство, готельно-ресторанна справа, управління персоналом та економіка, облік і аудит, економіка підприємства, міжнародна економіка, політологія, менеджмент, маркетинг, журналістика та право. Фізика, механіка, прикладна фізика та прикладна математика, а також професійна освіта за профілем наприкінці рейтингу спеціальностей в цьому році.

Тож вступники на денну форму навчання мають майже 5 днів, щоб остаточно визначитися з вищим учбовим закладом і подати оригінали документів. Абітурієнти, що бажають вступити на перший курс заочної форми ще мають час визначитись із подальшим навчанням. Прийом заяв та документів на заочну форму навчання для тих, хто має проходити творчі конкурси продовжиться до 5 серпня. Ті, хто повинен складати вступні випробування, можуть подавати документи до 13 серпня. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань – 18 серпня.

Підготувала Зоя Шаповалова