У Далівському університеті підсумують практичні аспекти підвищення рейтингу мас-медіа

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля 23 квітня в конференц-залі (синій корпус) відбудеться заключний у рамках проекту Міжрегіонального медіа-центру Альянс MDF #SUP30008GR239 підтримки етичних стандартів журналістиці в Луганській області круглий стіл «Підсумки моніторингу місцевих ЗМІ та Практичний аспект підвищення рейтингу мас-медіа» для представників місцевих медіа. До обговорення питання можливості впровадження міжнародного досвіду етичних норм в журналістиці запрошено представників правозахисних органів, судової та обласної адміністрації, представників професорсько – викладацького складу СНУ ім. В.Даля. Джерела інформації, якими користується команда проекту: – регламентуючі етичні норми в мас-медіа, які затверджено на міжнародному рівні; – етичні кодекси національного рівня – Україна, Австрія, Німеччина, Британія, Данія, Канада, Росія, США, Фінляндія, Швейцарія, Естонія; – положення, які регламентуюсь діяльність представників окремих професій: фотографи, репортери друкованих і електронних мас-медіа; – етичні кодекси „ГАРДІАН”, „«ВАШИНГТОН ПОСТ», «НЬЮ-ЙОРК ТАЙМС».