У Далівському університеті підтримують обдаровану молодь Луганщини

На базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся черговий вступ до секцій обласної очно-заочної школи комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді». У конкурсних іспитах із базових дисциплін узяли участь більш ніж 700 учнів загальноосвітніх навчальних закладів з 16 міст та районів нашої області.

Висококваліфіковані викладачі (професори, доценти) проводили конкурсні іспити із базових дисциплін, результатом яких стало зарахування у секції. Всього наукових відділень десять: філології та мистецтвознавства, хімії та біології, екології та аграрних наук, історії та географії (Луганський національний університет імені Тараса Шевченка); відділення математики, фізики та астрономії, економіки, технічних наук, комп’ютерних наук (СНУ ім. В.Даля); філософії та суспільствознавства (Луганський державний університет внутрішніх справ імені Едуарда Дидоренка); відділення екології та аграрних наук (Луганський національний аграрний університет); відділення хімії та біології (Луганський державний медичний університет).

У Далівському університеті конкурсним іспитам передував урочистий захід, де з привітанням учасникам конкурсного відбору виступив ректор університету Олександр Голубенко. Також у рамках урочистого заходу відбулося вручення іменних стипендій переможцям обласного конкурсу серед загальноосвітніх навчальних закладів «Їх імена – наша гордість» Луганського благодійного фонду підтримки регіональних ініціатив «Благовіст». Переможці та призери цього конкурсу в цьому році мали привілеї бути зарахованими поза конкурсом до секції «Історичне краєзнавство» обласної очно-заочної школи комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді».

Нагадаємо, що Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді базується на роботі наукових товариств учнів, наукових філій, які територіально розташовані в містах і районах Луганської області, та здійснює координацію їхньої діяльності. Комунальний заклад «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» є профільним позашкільним навчальним закладом, головним напрямом діяльності якого є залучення вихованців до науково-дослідницької, експериментальної, конструкторської та винахідницької роботи в різних галузях науки, техніки, культури і мистецтва, а також виявлення, розвиток та підтримка обдарованої молоді, створення умов для її творчої реалізації та розширення наукового світогляду. На сьогодні це 3265 учнів, які займаються у 44 філіях та наукових товариствах.