У Далівському університеті почали цикл занять в режимі он-лайн

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля почали вивчення чеської мови, спілкуючись з викладачем в Чехії он-лайн в мережі Інтернет.

Організатором занять є Чеський центр СНУ ім. В. Даля, який проводить навчання зацікавлених студентів на безкоштовній основі.

«Сьогодні ми проводимо перше в цьому навчальному році заняття. У цьому році вони будуть проводитися на новому рівні: викладач зможе перебувати не тільки в самій аудиторії, але й проводити заняття в Чехії через мережу Інтернет в реальному часі», – розповів проректор з науково-педагогічної роботи професор Валерій Дядічев.

Крім того, він зазначив, що ділитися знаннями з далівців буде молодий викладач, який допоможе молодим людям розібратися в тонкощах вивчення мови, зрозуміти висловлювання та приказки, культурний менталітет носіїв іноземної мови.

Велику допомогу в організації занять надали представники з чеської сторони, які також зацікавлені в тому, щоб українські студенти могли оволодіти державною мовою Чехії.

«Ми підхопили ідею Далівського університету проведення такого навчання. У порівнянні з минулим роком, змінився формат проведення навчального процесу. Заняття будуть проходити у форматі бесіди, що допоможе легше сприймати матеріал», – зазначив представник чеської сторони Костянтин Любчич.

Крім цього він підкреслив, що з чеської сторони буде надаватися посильна допомога в процесі навчання. З боку студентів-далівців необхідно тільки велике бажання вчитися і пізнавати. Всім, хто займається за програмою вивчення іноземної мови, будуть надані необхідні навчальні посібники.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відкрився перший на Сході України Центр чеської мови і культури, створений по гранту Південно-Моравийського центру міжнародної мобільності. Подібний Центр діє тільки в Києві.

Підготувала: Тетяна Вауліна