У Далівському університеті почалися вступні іспити

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля почалися вступні іспити. Цього року у абітурієнтів був великий вибір – 122 спеціальності (зокрема 8 військових). На початок вступних іспитів, на денну форму навчання, вже подано 5655 документів. Середній конкурс по університету становить біля трьох чоловік на місце. На бюджетну форму денного відділення приймуть 1220 чоловік. «Наш університет приділяє особливу увагу об’єктивності оцінювання знань абітурієнтів. Вперше всі іспити будуть проводитися тільки у тестовій формі. Для нас це не проблема. За останні роки в університеті виробилася чітка система прийому вступних іспитів, при якій викладачі перевіряють вже зашифровані екзаменаційні роботи. У цьому ж році все це зробить комп’ютер», – відзначив ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. Тестова форма екзамену полягає у тому, що абітурієнт одержує персональне завдання, працює з ним, заповнює таблицю відповідей, після чого тести скануються. Перевірку знань абітурієнтів здійснює комп’ютер, він же і виставляє оцінку. У Далівському університеті цього року простежується тенденція росту популярності наступних спеціальностей: «Міське будівництво» – (конкурс становить близько 7 чоловік); «Транспортні системи» – (5,7); «Політологія» – (5), і на «Туризм» – (4,8 чоловік) на одне місце. Сьогоднішні абітурієнти – потенційні студенти, отримають знання на високому рівні, одержать можливість стажування за кордоном у провідних вузах і проявити себе у всіх галузях науки та культури.