У Далівському університеті почав роботу Клуб «Інтелігент»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшло перше засідання Клубу «Інтелігент» при Науково-дослідному інституті духовного розвитку людини СНУ ім.. В. Даля.

Клуб «Інтелігент» – це творча співдружність яскравих представників творчої інтелігенції міста і області, метою якого є залучення молоді, усіх верств населення, громадськості до ідеалів українського народу, формування любові до Батьківщини, до створення духовно-моральних та інших цінностей та ін.

Девіз клубу: Інтелігентні люди – інтелігентне місто. Інтелігентне місто – інтелігентна держава.

«Клуб буде функціонувати в системі університету, у структурі Школи духовного розвитку людини. Ми хочемо залучати до роботи не тільки відомі особистості, що вже відбулися, а й молодь», – розповіла директор Інституту духовного розвитку людини СНУ ім. В. Даля, завідувачка кафедрою педагогіки Галина Шевченко.

Працювати Клуб буде в різних формах, спрямованих на те, щоб більш повно відкрити світ мистецтва і культури для учасників і гостей. На даний момент це: творчі зустрічі, презентація «продуктів творчості» вчених студентів, магістрантів, письменників, діячів мистецтва, діалоги про невідкладні та наболілі проблеми гуманітарної сфери суспільства тощо. Крім того, будуть проводитися дні відкритих дверей, де гості зможуть побачити багато цікавого.

Зустрічі, на які планується запрошувати цікавих і відомих гостей, будуть проводитися з різних тематик, серед яких такі: герої нашого часу, жінки століття, особистість у мистецтві, особистість у спорті, образ людини культури в сучасному світі та інші.

Вже зараз в рядах Клубу «Інтелігент» можна побачити професорів і кандидатів наук СНУ ім. В. Даля. Серед них можна назвати такі імена: Лідія Лазор – декан юридичного факультету, Петро Голубничий – завідувач кафедрою фізики. До лав Клубу записалися і депутати Луганської обласної ради Валерій Філіппов – ректор Луганського державного інституту культури і мистецтв та Олег Акімов, який очолює Луганський молодіжна рада та інші.

Клуб прагнутиме в своїй роботі до розширення знайомств з творчими людьми і до співпраці з усіма, кого цікавить їх діяльність.

Підготувала: Тетяна Вауліна