У Далівському університеті презентували нові навчальні комп`ютерні програми

На базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся обласний семінар «Сучасні інформаційні технології навчання іноземних мов”.

Захід відвідали викладачі іноземної мови вищих навчальних закладів I – II рівнів акредитації Луганської області, студенти та абітурієнти – всі, кого цікавлять питання вивчення іноземної мови.

«Кафедра іноземних мов вже не перший рік займається вивченням і впровадженням у навчальний процес інформаційних технологій, які стали для викладачів кафедри значним помічником у роботі», – розповіла старший викладач кафедри іноземних мов СНУ ім. В. Даля Лариса Бєкрєшева.

Під час зустрічі завідувач кафедрою іноземних мов Володимир Краснопольський познайомив присутніх з напрацюваннями колективу за останній час. Серед них – авторські навчальні комп`ютерні програми з найбільш затребуваних тем сучасності: духовних, моральних, наукових, економічних і т.д.

«Всі бажаючи могли ознайомитися з нашими напрацюваннями не тільки у вигляді презентації, але і завантажити електронну версію навчальної програми. Коли за все доводиться платити, така відкритість з розповсюдження напрацювань сьогодні нетипова. Такий вчинок демонструє щире бажання кафедри іноземних мов зрушити з місця процес інформатизації суспільства, про який так багато говорять в наші дні», – зазначила Лариса Бєкрєшева.

Учні шкіл та студенти під керівництвом викладачів Далівського університету представили свої перші інформаційні продукти з англійської мови. Учасники семінару ознайомилися з роботою обласної секції англійської мови Луганської обласної Малої академії наук наукової молоді, якою керує старший викладач кафедри іноземних мов Лариса Бєкрєшева

Семінар пройшов у формі відкритого діалогу з аудиторією і сприяв поширенню ідеї інформатизації процесу навчання іноземним мовам і практичного досвіду на шляху впровадження цієї ідеї в життя Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Підготувала: Тетяна Вауліна