У Далівському університеті презентували новітні інформаційні технології у викладанні іноземних мов

В місті Феодосія кафедрою іноземних мов спільно з Феодосійським відділенням Кримського факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля вперше в АР Крим було проведено Регіональний науково-методичний семінар «Використання новітніх інформаційних технологій у викладанні іноземних мов».

На семінарі завідувач кафедри іноземних мов, кандидат педагогічних наук доцент Володимир Краснопольський представив вчителям та викладачам навчальних закладів східного Криму новітні методики викладання іноземних мов, мультимедійні програми, які розроблено провідними британськими виданнями та викладачами кафедри іноземних мов СНУ ім. В. Даля. Учасники семінару обмінялись думками про використання Веб-технологій та мультимедійних навчальних курсів у викладанні іноземних мов, практично переконались в дидактичних можливостях представлених навчальних комп’ютерних програм.

Особливий інтерес викликали програми «Мультимедійна хрестоматія з німецької мови», «Інтерактивна граматика англійської мови», яка заснована на Веб-технологіях. Для учасників семінару було підготовлено методичні рекомендації з використання Інтернет-ресурсів у викладанні іноземних мов. Аудиторія семінару звернулися до організаторів з проханням щорічного його проведення.