У Далівському університеті проходить Всеукраїнська студентська олімпіада з політології

В Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля зібралися студенти з понад сорока університетів України, щоб позмагатися за перші місця у Всеукраїнській студентській олімпіаді з політології. Зустріла гостей проректор із науково-педагогічної, виховної і соціальної роботи університету, завідувач кафедри політології, професор Галина Щедрова. Галина Петрівна привітала учасників олімпіади від імені ректора університету Олександра Голубенка, ректорату та профспілкового комітету. Гості Далівського університету почули про історію, тенденції розвитку, структуру та наукову базу університету. „Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, – підкреслила Галина Щедрова, – Далівський університет є базовим із проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з політології для університетів, в яких „Політологія” не є спеціальністю. До участі подали заявки 85 студентів. Ці дані будуть остаточно підтверджені під час реєстрації. Члени жюрі вирішили, що кожен із учасників олімпіади отримає диплом, який свідчитиме про участь в олімпіаді. За І місце – диплом та 4-томне видання Володимира Даля. Навчальними посібниками та дипломами будуть нагороджені студенти-переможці двох других та трьох третіх місць”. Конкурсні завдання студенти будуть виконувати 5 квітня. Оголошення результатів та нагородження переможців очікує учасників вже через дві години після закриття олімпіади.