Print

У Далівському університеті пройде II відкритий регіональний фестиваль аеробіки

 

У вівторок, 22 березня о 15:00 в спортивному комплексі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбудеться II відкритий регіональний фестиваль аеробіки.

Історія Фестивалю нараховує шість років та вже другий рік – на регіональному рівні. До цього він проводився на кафедрі фізичного виховання СНУ ім. В. Даля кожної весни. Брали участь у ньому збірні команди факультетів університету. Тим самим, за такий короткий час проведення фестивалю вдалося залучити велику кількість студентів до заняття цим красивим видом спорту.

Фестиваль – дійсно свято весни і краси. На ньому немає суддів, балів або розподілу за віковими або професійними категоріями. У цьому році демонструвати свою майстерність будуть тринадцять команд, серед яких професійні команди, студентські збірні університетів і навіть дитячі колективи. У програмі виступів різні напрямки аеробіки: спортивна, фанк, базова, латиноамериканська та інші.

«Суть фестивалю, в принципі, не в змагальній боротьбі, а демонстрації краси і грації, – розповів завідувач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Валентин Ляпін. – За вікном все-таки весна, політ душі й думки, тому такий вид спорту завжди піднімає настрій і учасникам і глядачам».


Підготувала Галина Щербак