У Далівському університеті пройшла щорічна спартакіада серед викладачів і співробітників „Бадьорість і здоров’я”

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася традиційна спартакіада серед викладачів й співробітників університету. Спортсмени-далівці змагалися у шести спортивних напрямах – футболі, баскетболі, шахах, бадмінтоні, великому і настільному тенісі. В змаганнях з баскетболу перше місце зайняв механічний факультет. У футболі найсильнішою стала команда факультету масових камунікацій. Збірна транспортних інститутів університету стала першою в змаганні з бадмінтону. Команда Краснодонського факультету інженерії й менеджменту зайняла перше місце у настільному тенісі. Факультет комп’ютерних технологій й автоматики став кращім у великому тенісі. У шахах найсильнішою виявилася команда факультету природничих наук. Переможці отримають почесні грамоти та грошові премії. 2 лютого на базі Медичного університету пройде обласна універсіада, у якій візьмуть участь і переможці зі Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля. А у квітні відбудеться Всеукраїнська універсіада серед вузів, на яку Далівський університет неодмінно відправить своїх спортсменів.