У Далівському університеті пройшла традиційна спартакіада серед викладачів та співробітників

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася щорічна спартакіада «Бадьорість і здоров’я» серед викладачів та співробітників. «Стало гарною традицією проводити в університеті спартакіаду серед професорсько-викладацького складу та співробітників, – цими словами відкрила змагання проректор з науково-педагогічної, виховної і соціальної роботи професор Галина Щедрова. – Із кожним разом усе більше професорів і доцентів виходять на старт. Ми маємо це робити, адже тільки фізично і духовно здорові викладачі можуть надати гарний приклад студентам». Спортсмени-далівці змагалися у семи спортивних напрямах – баскетболі, волейболі, шахах, бадмінтоні, міні-футболі, великому і настільному тенісі. В змаганнях з баскетболу перше місце зайняв механічний факультет. У міні-футболі, великому та настільному тенісі найсильнішою стала команда факультету масових комунікацій. Збірна транспортних факультетів університету стала першою в змаганні з бадмінтону. Факультет комп`ютерних технологій й автоматики став кращім у волейболі. У шахах найсильнішою виявилася команда математичного факультету. В загальному заліку перше місце виборов факультет масових комунікацій, друге – збірна транспортних факультетів університету, третє – факультет природничих наук. Переможці отримають почесні грамоти, кубки та премії. 22-23 січня пройде обласна універсіада, у якій візьме участь і збірна команда СНУ ім. В.Даля.