У Далівському університеті пройшло свято аеробіки

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся традиційний загальноуніверситетський фестиваль аеробіки. Щорічно це свято краси та спорту збирає повну залу учасників та глядачів. У показових виступах взяли участь гості фестивалю: дитячий хореографічний колектив «Веселка», кандидати в майстри спорту з художньої гімнастики (студенти факультету рейкового транспорту Далівського університету), акробати, збірні команди зі спортивної та фанк-аеробіки СНУ ім. В.Даля. Цього року нові програми з аеробіки презентували аж 13 команд, до складу яких увійшли студенти різних курсів та спеціальностей Далівського університету. На фестивалі були представлені всі напрямки спортивної та фанк-аеробіки. Всі учасники пройшли відбірний тур, де професійні викладачі аеробіки давали цінні поради з удосконалення номерів. Тут враховувалося все: склад композиції, музичне супроводження, костюми тощо. «Щорічно кількість охочих займатися аеробікою зростає, – розповів завідувач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля професор Валентин Ляпін. – Підготовка до цьогорічного фестивалю розпочалася ще на початку навчального року. Багато студентів після фестивалю захоплюються красою та грацією цього виду спорту та приходять до секцій аеробіки». Разом з досвідченими спортсменами виступали і студенти, які тільки-но починають займатися аеробікою. За їх участю було поставлено дві композиції – «базова» та «латино». Кожна нараховувала більш двадцяти учасників. «За останні два роки виріс рівень майстерності команд, – прокоментувала виступ викладач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля тренер збірної команди зі спортивної аеробіки Ольга Старунова. –Збільшилася також масовість команд, різноманіття виступів. Крім того, фестиваль показує майстерність кожного. Найкращих ми будемо запрошувати до збірних команд університету зі спортивної та фанк-аеробіки». Переможців на фестивалі не визначали – усі учасники отримали пам’ятні подарунки та солодкі призи.