У Далівському університеті пройшло зарахування на бюджетну форму навчання

Згідно з правилами прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році, 11 серпня у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля рекомендовані до зарахування абітурієнти, що подали оригінали документів, були зараховані на навчання за державним замовленням. 1115 абітурієнтів стали студентами університету бюджетної форми навчання.

Всього в Далівський університет подали понад 10 тисяч заяв. За словами відповідального секретаря приймальної комісії Володимира Сало, у цьому році кількість абітурієнтів збільшилася на 15-12%. За підсумками зарахування на денну форму навчання, СНУ ім.В.Даля повністю виконав набір за державним замовленням. У цьому році найбільш затребуваними серед абітурієнтів залишилися спеціальності зі сфери юридичних і економічних наук: «Правознавство», «Фінанси і кредит» і «Менеджмент». Далі за популярністю серед абітурієнтів йдуть такі напрямки підготовки, як «Міжнародні відносини»,  «Політологія», «Філологія» та «Транспортні технології».

«Я вступила на бюджет на спеціальність, яку дуже хотіла, – «Облік і аудит». Пройшла в кілька університетів, але вибрала саме СНУ ім.В.Даля, – поділилася враженнями новоспечена далівчанка Стелла. – Дуже сподобалися люди в приймальній комісії, вони допомагали, відповідали на запитання, розповідали, а іноді і заспокоювали. Я задоволена своїм вибором ».

Зараховані на навчання повинні звернутися в деканат і дізнатися дату зборів першокурсників. Вступники на денну форму навчання, які не пройшли за конкурсом на бюджетну форму на відповідні напрями підготовки, можуть навчатися за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Зарахування абітурієнтів, які пройшли за конкурсом на контрактну форму навчання, проводиться не пізніше 25 серпня.

Також абітурієнти, які не пройшли на бюджетну форму навчання, можуть спробувати свої сили при вступі на заочну форму навчання. Останній термін подачі документів – 18 серпня. Рейтингові списки рекомендованих до зарахування на заочне відділення будуть оприлюднені 19 серпня. Зарахування абітурієнтів, що пройшли за конкурсом на бюджетні місця, відбудеться не пізніше 25 серпня, а за конкурсом на контрактну форму навчання – не пізніше 30 серпня.

Підготувала Галина Щербак