У Далівському університеті пройшли відбіркові ігри з пауерліфтингу

На базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулися П’яті юніорські ігри області з пауерліфтингу. Вони є відбірковими на юніорські ігри України з пауерліфтингу, які відбудуться в місті Глухові у Сумській області 2-5 квітня 2011 року. У команду, яка представлятиме Луганщину в загальнонаціональних змаганнях, увійшли 11 кращих спортсменів області, з них шість – студенти СНУ ім. В. Даля.

Студенти з усієї області, в тому числі і з Далівського університету, здавали командний залік з пауерліфтингу. Очки нараховувалися за умови виконання другого розряду кожного виступаючого у своїй ваговій категорії.

У команду пройшли студенти СНУ ім. В. Даля з Луганська та Рубіжного: В’ячеслав Чмельов з факультету управління економікою; Юрій Булгаков з факультету комп’ютерних наук і технологій; Роман Ботченко з факультету прикладної механіки і матеріалознавства; Євген Асюченко і В’ячеслав Кашпуллін з факультету систем рейкових комунікацій. Радує те, що пройшла і дівчина – Марія Балкова з факультету фінансового управління.

«У нашої команди є всі підстави для успішного виступу. Минулий рік ми закінчили на високій ноті, завоювавши кубок України. А тиждень тому команда стала першою серед чемпіонів України серед дорослих у Полтаві, зазначив доцент кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля, кандидат біологічних наук, Заслужений тренер України з пауерліфтингу Сергій Галій. Команда області наполовину складається з юніорів, які встановили рекорди України. А серед них є представники і нашого вузу».

Підготувала: Альона Ізварина