У Далівському університеті пройшов авторський вечір Олександра Скобіна

24 травня у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся авторський концерт поета та композитора Олександра Скобіна.Олександр Тимофійович – головний лікар санаторію-профілакторію СНУ імені В.Даля, кандидат медичних наук, доцент кафедри фізвиховання. Багато років він суміщає лікарську та викладацьку діяльність із творчою роботою поета, композитора і виконавця пісень. «Повинен відзначити, що мої твори дуже різноманітні – від пісень для дітей до романсів, але головне, що їх поєднує – любов. Любов до України, жінки, Луганщини, Донбасу. У моєму активі вже більше 200 творів. Сьогодні вийшов мій 13 диск, і я присвячую його своїм друзям, родичам та усім, кому подобаються мої пісні і вірші», – відзначив Олександр Скобін. З концертними програмами поет і композитор виступає щорічно, даруючи всім бажаючим свою творчість. Одна з шанувальниць таланта автора Людмила Головкова говорить: «Я давно знайома з Олександром Тимофійовичем – це сама музична людина. Пісні з нього так і ллються». Гості вечора тепло привітали Олександра Скобіна та виразили бажання частіше зустрічатися на таких ліричних концертах.