У Далівскому університеті пройшов День відкритих дверей

Початок приймальної кампанії у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за традицією ознаменовано першим Днем відкритих дверей. Перед абітурієнтами та їх батьками виступили керівники університету та приймальної комісії, декани факультетів і директори учбово-наукових інститутів, представники коледжу СНУ ім. В. Даля. У своєму виступі перший проректор, доктор технічних наук, професор Михайло Смирний відзначив, що «Далівский університет – класичний, котрий з 18 вересня 2004 року працює в рамках Європейського освітнього простору, для чого в нього є всі підстави: високий кадровий потенціал, наймогутніша матеріально-технічна база, серйозні наукові дослідження, тобто всі умови для розвитку повноцінної особистості людини». Повну інформацію абітурієнтам про правила прийому документів, вступні іспити, факультети, спеціальності та нововведення Далівского університету представив відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Сало. Він повідомив, що «прийом документів цього року починається 20 травня. До цього дня на всіх факультетах, кафедрах та інститутах буде проводитися докладна консультаційна робота». У актовій залі університету декани факультетів і члени приймальної комісії розповіли майбутнім студентам про те, де і яким чином можна довідатися все про майбутню спеціальність. Особисте спілкування викладачів з абітурієнтами тривало на факультетах і кафедрах. У консультаційному пункті приймальної комісії всі бажаючі одержали додаткові відповіді на їхні питання.