У Далівському університеті пройшов концерт Олександра Скобіна

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшов творчий вечір Олександра Скобіна. Традиційно він зібрав в актовій залі університету шанувальників своєї творчості. Примітно, що це його вісімнадцятий творчий вечір в стінах Далівського університету.

Олександр Тимофійович разом з учасниками зразкового вокального ансамблю «Квітонька» розпочав концерт з пісні «Моя країна – тополина». Виступали на цьому вечорі і його друзі, студенти та випускники.

Зі сцени лунали як нові, так і пісні, які вже встигли припасти до душі. Наприклад, «Хризантеми». Однак, майже половина з композицій – нові. Пісні та романси присвячені багатьом темам, однак провідною все ж залишається тема любові.  В репертуарі автора є і композиції, присвячені рідному краю автора – Біловодську, а також пісні про Одесу, та звісно, про Луганськ. Загалом творчий доробок автора складає 300 пісень та романсів, які опубліковані в 5 друкованих збірниках та 29 аудіо-альбомах. Зараз готується тридцятий.

Його пісні люблять не тільки на Україні, а й в Білорусії, Росії, Португалії, США. Всі концерти він проводить безкоштовно, бо пісні для нього – це хобі. Про естрадну кар’єру він навіть не думає.

Сам Олександр Скобін лікар-психотерапевт з 50-річним досвідом роботи. Він доцент кафедри проблем людини та філософії здоров’я Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Очолює санаторій-профілакторій університету з моменту його створення.

Підготувала: Галина Щербак