У Далівському університеті пройшов традиційний творчий вечір Олександра Скобіна

6 грудня в актовому залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся авторський концерт поета й композитора Олександра Скобіна. У концерті взяли участь ансамблі «Вольниця», «Світоч», «Пульс» і дитячий ансамбль «Квітонька», з яким Олександр Тимофійович творчо співробітничає уже двадцять років. Олександр Скобін в 1968 році закінчив Луганський медичний університет, працював дільничним лікарем і завідувачем здравпункту. З 1971 року працює в санаторії-профілакторії СНУ ім. В.Даля, в 1994 році захистив дисертацію кандидата медичних наук. З 1996 року викладає на кафедрі електричних машин, доцент кафедри фізичного виховання. До всього цього треба додати те, що Олександр Тимофійович – поет, композитор, член спілки письменників України, голова об’єднання композиторів Луганщини. За багаторічну творчу діяльність А.Скобін нагороджений багатьма грамотами, подяками, дипломами Обласного управління культури, обласного будинку народної творчості, призом «Симпатії журі» телевізійного конкурсу «Пісенні стежини нашої долі», дипломом конкурсу «Пісенні скарби Луганщини» і багато інших. Його пісні знають не тільки наші співвітчизники, але й слухачі з Россі, Білорусії, Португалії, Ізраїлю, Канади, США. Олександр Скобін видає збірники своїх віршів, пісень і романсів. Записує диски своїх пісень, яких уже налічується шістнадцять. Незабаром список поповниться новим альбомом «Пісні й романси». «Диски випускаються невеликими тиражами – для друзів. Грошей я не заробляю на цьому. Я не мільйонер, як думають деякі. Моя ціль робити людям добро. Адже через пісню можна теж лікувати». Для хворих 2-ої міської лікарні він поставив дві однаоктавні оперети, що отримали велику подяку слухачів – хворих, що лікувалися на стаціонарі, колег лікарів і санітарок лікарні. Медицина, наука, поезія, музика тісно переплелися в житті А.Скобіна, що він і сам не знає чому ж віддає більшу перевагу. У дитинстві Олександр Тимофійович не думав бути музикантом. Його думки були спрямовані убік медицини. Хоча зізнається, що в нього була «співуча родина», батько грав на різних інструментах, мати мала чудовий голос. Сам же грав у дитинства на домбрі й співав у дитячому хорі, а потім у хорі Біловодського будинку культури. З концертними програмами поет і композитор виступає два рази на рік. Минулий творчий вечір став відмінною підготовкою до ювілейного концерту, що пройде в наступному році.