У Далівському університеті пропонують дітям з незаможних родин безкоштовно вивчати англійську мову

На базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в рамках міжнародного проекту за підтримки Посольства США в Україні проходить набір дітей з малозабезпечених сімей в програму з вивчення англійської мови.

У проекті можуть взяти участь учні старших класів з Луганська. Діти у віці 14-15 років протягом двох років вивчатимуть англійську мову за комунікативною методикою і з використанням американських навчальних посібників. Програма передбачає заняття з англійської мови в позакласний час три рази на тиждень, включаючи роботу з комп`ютером, участь у громадських та культурних заходах, а також інтенсивні мовні школи протягом двох тижнів влітку. Після закінчення програми учасники отримають сертифікати від Посольства США в Україні.

«У цьому році Програма стартує вдруге. За підсумками першого року кількість дітей, які візьмуть участь у навчанні, збільшили на 40 осіб. Тепер 100 луганчан зможуть вивчати англійську», – розповіла начальник міжнародного відділу СНУ ім. В. Даля Олена Середина.

Так само вона розповіла, що дітей розділять на дві групи. Заняття, як у минулому році, будуть проходити в Далівському університеті в 12 корпусі. Після здачі випускних тестів учням буде надана можливість рік вчитися в США.

«Результати тестів минулого року показали, що програма працює, діти добре освоюють мову. Успішно здали тест 80% відсотків учнів», – зазначила Олена Середина.

Крім того, варто відзначити той факт, що дана програма діє тільки в двох містах України – в Луганську та Севастополі. У нашому місті її реалізація проходить тільки у СНУ ім. В. Даля.

Учасниками програми можуть стати школярі, які візьмуть участь у відкритому відбірковому конкурсі. Для цього необхідно оформити заявку встановленої аплікаційної форми, написати коротке есе англійською мовою (учень повинен написати його вручну), надати підтверджуючий документ, що учень з малозабезпеченої сім`ї.

Для отримання бланків анкет і подання заявок для участі у конкурсі можна звертатися у Відділ міжнародного співробітництва Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

Останній день подачі заявок – 5 листопада 2010.

Підготувала: Тетяна Вауліна