У Далівському університеті проведено черговий майстер-клас для майбутніх журналістів

12 травня у приміщенні учбової телестудії СНУ ім. В.Даля було проведено майстер-клас відомого телевізійного журналіста, редактора редакції авторських програм ТК „ЛКТ” Тетяни Ципленко. Обговорювали специфіка та процес створення тематичних програм телебачення від задуму до виходу в ефір, принципи створення телевізійних тематичних циклів передач. Майбутні журналісти ознайомилися з основними принципами роботи тележурналіста над тематичними (авторськими) програмами. Гостя відповіла на запитання учасників майстер-класу, більшість з яких стосувалася професійних аспектів роботи над тематичною програмою. У неформальному спілкуванні студенти цікавилися умовами роботи тележурналіста на приватній телекомпанії, творчою та технічною частиною роботи. Як повідомлялося раніше, майстер-класи у Далівському університеті проводяться у рамках проекту „Створення учбової телестудії на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля” за підтримкою Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.