Print

У Далівському університеті привітали з Днем психолога

 

 У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся святковий концерт, присвячений Всесвітньому дню психолога.

В актовій залі зібралися не лише студенти, викладачі та випускники, а й люди, небайдужі до такої необхідної професії, як психологія. Не даремно вважається, що в наш непростий час без психолога не можуть бути вирішені багато життєво важливих проблем людини. Цьому підтвердженням стали як глядачі, що прийшли привітати своїх викладачів в подяку за прекрасно проведені роки на студентській лаві, так і запрошені артисти.

«З цим святом можна привітати всіх, так як кожен зобов’язаний бути психологом у житті: людина стикається з необхідністю застосовувати психологічні навички і знання завжди і скрізь», – сказала завідуюча кафедрою соціальної та практичної психології професор Наталія Завацька.

Слід зазначити, що вперше це професійне свято, що відзначається в Далівському університеті, було проведене без унікального керівника, доброзичливого наставника багатьох студентів професора Вікторії Третьяченко. На згадку про неї завідувачі кафедрами психології і соціальної та практичної психології Юлія Боханкова і Наталія Завацька закликали присутніх радіти життю і йти вперед не опускаючи голови, як цьому вчила Вікторія Віталіївна. Валерія Третьяченко прочитала вірш, присвячений цьому великому педагогові, «Назавжди в наших серцях».

Організатори свята підготували для глядачів цікаву концертну програму. Дитячий народний театр пісні «Непоседи» зворушив глядачів виступом «Навіщо ти ходиш до школи?». Своїми яскравими номерами привітали глядачів співачки Ізабель Маланга та Діана Скрипкіна, бандурист Андрій Федорчук, виконавці на незвичайному інструменті «Ложкарі», саксофоніст Михайло Зуєв, команда університету з фанк-аеробіки та інші. Приємною несподіванкою концерту став виступ фіналістки шоу «Нова хвиля 2012» Дар’ї Шевченко. 

Прийшли привітати і школярі – слухачі Малої академії наук. П’ятикурсники, що вже залишають в цьому році альматер, вручили їм символічний студентський квиток як своїм наступникам.

Нагадаємо, в 1998 році в університеті відкрилася кафедра психології. З 2011 року на кафедрі соціальної та практичної психології відкрився новий напрямок підготовки – практична психологія, що дозволяє випускнику вести лікувально-корекційну і профілактичну роботу з індивідом або групою для збереження їх психічного здоров’я та попередження небажаних явищ у поведінці та розвитку людини.

 

Підготувала: Наталія Вергуненко