У Далівському університеті призупинено навчальний процес ще на тиждень

Враховуючи дані Українського гідрометеорологічного центру Міністерства надзвичайних ситуацій України про утримання низької температури повітря, у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля з метою запобігання негативного впливу погодних умов на стан здоров’я студентів подовжено дію наказу університету від 30.01.2012р. №111-04. Згідно цього призупинення навчального процесу триватиме ще з 06.02.2012 р. по 12.02.2012.

Перенесені також всі масові, дозвільні, розважальні та спортивно-масові заходи на відкритому повітрі та такі, що вимагають переїздів від учасників навчально-виховного процесу.

Для виконання навчального плану у повному обсязі коригується графік навчального процесу на весняний семестр поточного року. Тобто на денній формі навчання державна атестація за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста, магістра буде завершена 02.06.2012 р., семестровий контроль весняного семестру – 09.06.2012 р., а видача документів про вищу освіту – до 05.06.2012 р.