Print

У Далівському університеті розглянули практичні аспекти підвищення рейтингу мас-медіа

 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшов тренінг для журналістів та студентів профільних напрямків «Практичний аспект підвищення рейтингу мас-медіа», що проводиться ММЦ АЛЬЯНС в рамках проекту MDF #SUP30008GR239 підтримки етичних стандартів журналістиці в Луганській області.

Експерти розглянули питання співвідношення правових та етичних норм у діяльності мас-медіа, законодавче регулювання етичних кодексів, їх дотримання. Аналіз виконання етичних норм в українській журналістиці та їх регулювання яскравіше розуміються у співвідношенні з закордонним досвідом. На відміну від України, ринок мас-медіа в світі формувався близько двох століть.

Законодавче регулювання та дотримання етичних норм носить особливу актуальність, оскільки зараз в Україні, наприклад, судовий позик в адресу редакції може перекреслити існування останньої. На відміну від міжнародної практики, у нас немає чіткого визначення в редакційному статуті політичної орієнтації мас-медіа, що часто стає причиною правових колізій.

Надалі планується продовжити тренінги у рамках проекту до квітня, аби підняти рівень професійної підготовки майбутніх та теперішніх журналістів. Докладніше можна ознайомитися на сайті http://timeofchange.com.ua/.