У Далівському університеті розквітла «Студентська весна»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля проходить щорічний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності в рамках фестиваля «Студентська весна – 2006». «Цей фестиваль поєднує без малого 13-тисячну багатонаціональну студентську братію Далівського університету. В підтвердження тому – заповнені вщент зали на концертах «Студентської весни»», – відзначив ректор СНУ ім. В. Даля професор Олександр Голубенко. «Студентська весна» – не просто фестиваль. Це загальноуніверситетське свято, що триває більше місяця. Тут і запальні фольклорні свята, і конкурси краси, пошук юних талантів, звітні концерти професійних колективів університету, таких, як «Пульс», «Світоч», «Вольниця», і творчі змагання між факультетами. А оскільки тут усе поставлене на високий професійний рівень, то і журі конкурсів досить професійне. Конкурс проходить в університеті після модульного контролю. Але це для студентів – далеко не відпочинок. Адже тут вони теж здають відповідальний екзамен щодо зробленого в позаурочний час. За це теж виставляються рейтингові оцінки, і тому всі прагнуть одержати найвищий бал.