У Далівському університеті розпочалися вступні випробування

Сьогодні, 22 липня,  у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля стартували вступні іспити. Екзамени здають абітурієнти, що вступають до Далівського університету на денне відділення на основі повної загальної середньої або базової чи повної вищої освіти, та мають на це право.

Згідно з правилами прийому, серед абітурієнтів, що вступають до вишу на основі  повної загальної середньої освіти, здавати вступні іспити можуть громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу або ті, що отримали повну середню освіту за кордоном, а також особи, що мають захворювання, які можуть бути перешкодою для проходження ЗНО, чи які здобули середню освіту у 2007 році і раніше. Вступники мають скласти три іспити. Першим з них стали випробування з математики,  фізики, географії, історії України, російської та іноземної мови.

Абітурієнти, що вступають до СНУ ім. В. Даля на основі базової чи повної вищої освіти на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями магістра або спеціаліста, також здають вступні іспити. Вступники, що прагнуть отримати диплом спеціаліста, проходять тільки фахове випробування, а ті, що бажають стати магістрами, до того ж здають екзамени з іноземної мови. Вступні іспити проходять у тестовій формі. Першими випробування пройдуть майбутні магістри Далівського університету, які завтра, 23 липня,  складуть іспит з іноземної мови.