У Далівському університеті розпочав роботу центр з політичного консалтингу

Кафедра політології та міжнародних відносин запрошує усіх потенціальних партнерів до співпраці з Центром політичних досліджень «Політика: ХХІ століття» заради спільної мети – покращення політичного клімату в регіоні та за його межами.

Прагнення постійного вдосконалення політичної культури громадян та оптимізації процесу надання політичних консалтингових послуг фахівцями-політологами стало підґрунтям для створення на базі кафедри політології та міжнародних відносин Центру політичних досліджень «Політика: ХХІ століття». Метою Центру є надання фундаментального характеру комплексним політичним науковим і прикладним дослідженням у регіоні та вирішення соціально-політичних проблем з залученням інноваційних технологій та методик. Очолила ЦПД «Політика: ХХІ століття» випускниця спеціальності «Політологія» СНУ ім. В. Даля, а нині кандидат політичних наук, старший викладач кафедри політології та міжнародних відносин Катерина Олександрівна Ірха.

Зазначимо, що кафедра політології та міжнародних відносин – це потужна, визнана в Україні наукова школа зі значним фаховим потенціалом, тривалою історією успіху та перемог. Якість підготовки молодих фахівців у галузі політичних наук протягом багатьох років підтверджується перемогами студентів у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах наукових робіт з політології. Ці успіхи забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад, а саме три доктори політичних наук/професори та вісім кандидатів наук/доцентів, очолюваний доктором політичних наук, професором, членом-кореспондентом Української академії політичних наук Галиною Петрівною Щедровою.

Центр приступає до масштабної роботи з надання фахових послуг політичним партіям, громадським організаціям, органам державної влади та місцевого самоврядування, політикам-практикам, політичним оглядачам та іншим зацікавленим суб’єктам політичної діяльності.

Додаткова інформація за телефоном (0642) 41-55-69 та на сайті polit.snu.edu.ua. Адреса для листування: politika-21@mail.ru.