У Далівському університеті розробляють нові методи підвищення якості віщої освіти

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла XIII науково-практична конференція на тему «Університет і регіон: проблеми сучасної освіти». На конференції було представлено більш ніж 270 наукових досліджень. Вона є найчисленнішою, оскільки питання освіти потребують щорічного корегування та стосуються всіх викладачів та студентів. «Подібні конференції – це крок у дослідженні проблем сучасної освіти, плідне обговорення та обмін досвідом, – розповів проректор з наукової роботи професор Юрій Осенин. – Можливо, хтось з присутніх почув для себе нове та вже завтра почне використовувати це для одного з головних завдань – підвищення якості вищої освіти». Тема конференції була зумовлена зростаючими вимогами до спеціалістів з вищою освітою на ринку праці. Для відповідності цим вимогам якість освіти потрібно підвищувати впровадженням нових методів навчання та удосконаленням програми підготовки фахівців. Питання розглянули вчені різних галузей, враховуючи особливості того чи іншого напрямку. Це насамперед, зв’язок якості вищої освіти з культурою, духовним розвитком, інформаційними технологіями, психологією тощо.