У Далівському університеті розробили систему, яка допоможе студентам порахувати свій рейтинг на вступ до магістратури

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розроблена «Інформаційна система «Магістр», за допомогою якої студенти зможуть самостійно порахувати рейтинги по закінченні четвертого курсу для вступу до магістратури.

Розробниками даної системи виступили: д.е.н., д.т.н., професор Султан Рамазанов, доц., к.ф-м.н Наталія Каліненко, асистент Марина Макаренко, студент групи МН-191 Андрій Кайдаш.

Мета даного проекту, за словами розробників, автоматизувати і зробити відкритим процес вступу студентів за освітньо-професійною програмою магістра у СНУ ім. В. Даля. Відтепер студенти самостійно зможуть ввести свої дані і побачити вже готовий результат, який надалі зможуть порівняти з рейтингом, запропонованим на їх факультеті.

Кожен факультет університету може створити власний обліковий запис, куди будуть внесені студенти їх кафедр. Вже зараз у цієї програмі беруть участь факультет інноваційної економіки і кібернетики, факультет управління економікою та факультет менеджменту. Свою зацікавленість висловили й інші факультети Далівського університету.

Як зазначає викладач факультету інноваційної економіки і кібернетики Марина Макаренко, велику роботу в розробку даної системи вніс їх студент Андрій Кайдаш.

«Це талановитий хлопець. Він зробив дуже багато для того, аби «Магістр» побачив світ. І вдвічі приємно, що Андрій – студент першого курсу, і вже показує такі хороші знання і вміння».

Порахувати свій рейтинг студенти-Далівці можуть за адресою: http://magistratura.pp.ua

Підготувала: Тетяна Вауліна