У Далівському університеті серед школярів визначили найкращих юристів та істориків

У рамках Дня відкритих дверей Інституту юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля були підведені підсумки конкурсів для абітурієнтів.

Щоб отримати титул переможця конкурсів, випускникам  середніх навчальних закладів необхідно було подати на розгляд журі наукову роботу з правознавства та історії, творче есе за темами «Професія юрист: як я її собі уявляю» чи «Професія історик: як я її собі уявляю» або продемонструвати логічність мислення та обізнаність у багатьох сферах у конкурсі «Кмітливих». Усього в інтелектуальних змаганнях взяло участь понад 70 старшокласників з різних навчальних закладів Луганщини.

За результатами конкурсу есе «Професія юрист: як я її собі уявляю» перемогу в номінації «Індивідуальний стиль та літературна аргументованість» здобула учениця Луганської спеціалізованої школи №5 Ганна Головіна, у номінації «Переконаність та поетична обґрунтованість» – учениця КЗ «ЛСЗШ №45» Олена Гребенюк. Найкращою в номінації «Креативне вирішення правової проблеми» стала робота учня КЗ «ЛСШ №8» Дениса Григорова, у номінації «Актуальність теми та логічність викладу» – робота  учениці КЗ «ЛНВК школа-ліцей №24» Ірини Запорожченко, а найбільш лаконічним та науково обґрунтованим визнано есе учениці Луганського ліцею іноземних мов Валерії Лямзенко.

Титул «Майбутній правозахисник» отримала учениця Каменської ЗОШ I-II ступеню Марина Нарожна, а найкращим у номінації «Використання ІТ-ресурсів у науковому дослідженні» став учень школи-гімназії №30 м. Луганська Костянтин Ручий. Переможцем конкурсу есе «Професія історик: як я її собі уявляю» за «Творче втілення теми» стала представниця Луганської середньої спеціалізованої фізико-математичної школи імені Л.М.Лоповка Марія Іванова.  Найкращим у конкурсі «Кмітливих» журі визнало учня КЗ «ЛСШ №8» Дениса Григорова, який отримав титул «Найкмітливіший».

Серед учасників конкурсу наукових робіт також були визначені переможці – ними стали учениці «ЛНВК школи І ступеню-гімназії №42» Карина Пірогова, Дар’я Бугайова та Вікторія Василенко і Луганського ліцею іноземних мов – Валерія Лямзенко. Вони візьмуть участь  у конференції «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні».

Окрім нагородження переможців, на Дні відкритих дверей абітурієнтам було надано інформацію про умови вступу, навчання та напрями підготовки Інституту міжнародного права та юриспруденції Далівського університету. Завершився захід святковим концертом за участі творчих студентських колективів.