У Далівському університеті стали відомі переможці щорічної універсіади

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підведені підсумки проведення універсіади серед факультетів у 2011-2012 навчальному році. Щорічну естафету завершили змагання з кросу.

Змагання в рамках універсіади проходили протягом всього навчального року. 12 команд виборювали звання кращих у восьми видах спорту: баскетбол, настільний теніс, підтягування, шахи, крос, пауерліфтінг, гирьовий спорт і футбол. Крос бігли близько 200 студентів Далівського університету, чим і завершили універсіаду. За цим видом спорту факультет комп’ютерних наук і технологій зайняв перше місце, факультет електротехнічних систем зайняв друге місце, а третє місце виявилося у факультету математики та інформатики.

Після закінчення проведення універсіади були визначені переможці серед факультетів за кількістю виграних ігор за 2011-2012 навчальний рік. У результаті лідером став факультет прикладної механіки і матеріалознавства. Друге місце зайняв факультет електротехнічних систем, третє місце – факультет комп’ютерних наук і технологій.

«Наше основне завдання – сформувати у студентів стійкі традиції здорового способу життя, – говорить заступник голови спортивного клубу СНУ ім. В.Даля Людмила Уварова. – Важливо й те, що в учасників спортивних змагань виробляються лідерські якості, витривалість, суперницький дух і бажання перемогти. Викладацький склад кафедри фізичного виховання університету організовує навчальний процес таким чином, щоб була можливість розвинути здібності кожного студента». Слід додати, що в планах у викладацького складу кафедри – введення в універсіаду додаткового виду спорту, який буде орієнтований на жіночу половину учасників змагань.

З моменту заснування кафедра фізичного виховання Далівського університету підтримує в студентах бажання займатися спортом. Очолює кафедру доктор біологічних наук, професор Валентин Ляпін. Навчально-тренувальна робота ведеться серед студентів IV курсів денної форми навчання всіх спеціальностей СНУ ім. В.Даля.

Підготувала: Наталія Вергуненко