У Далівському університеті стартували «Дні донора»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочалася традиційна благодійна акція «Дні донора». Протягом трьох днів далівці зможуть долучитися до цієї благородної справи та здати кров у здоровпункті університету.

«Кількість донорів суттєво пов’язана з рівнем захворюваності, – розповів головний лікар санаторія-профілакторія СНУ ім. В. Даля Владислав Хорошко.  – Кожного року ми спостерігаємо збільшення числа молодих людей, які мають протипоказання щодо донорства. Таким чином, кількість донорів зменшується через об’єктивні причини, хоча бажаючих здати кров стає все більше».

«Дні донора» у Далівському університеті проводяться двічі на рік під патронатом Луганської обласної станції переливання крові. У виші активно проводиться робота із залучення студентів до участі в цій акції, виховання в них гуманного ставлення до людей та прагнення допомагати іншим. Перед здачею крові молоді люди проходять обов’язковий медичний огляд, тому донорство – не тільки акт благодійності, але й  можливість перевірити стан свого здоров’я.