У Далівському університеті стартує конкурс «СВІТ СПОРТУ – 2006»

7 – 8 грудня в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройде IV регіональний конкурс телевізійних спортивних програм «СВІТ СПОРТУ -2006». IV регіональний конкурс телевізійних програм «Світ спорту – 2006» проводиться Луганським обласним відділенням Національного Олімпійського комітету України за узгодженням із Національною Радою України з питань телебачення й радіомовлення. Мета конкурсу – активізація пропаганди місцевими телерадіокомпаніями й телестудіями нових форм і методів організації роботи комітету фізичної культури, спортивних товариств, міськрайспорткомітетів по реальному впровадженню фізичної культури й спорту в побут людини. Одним із завдань проведення конкурсу є ознайомлення широких верств населення зі спортивним життям Луганщини, висвітлення проблем фізкультурного руху й спорту. Конкурс також проводиться з метою налагодження тісного співробітництва з місцевими ЗМІ й ставить основним завданням – висвітлення світу спорту в регіонах. До участі в конкурсі запрошені творчі колективи й окремі автори місцевих міських, районних, селищних телерадіокомпаній, телестудій і корпунктів. Журі конкурсу затверджується виконкомом ЛОВ НОК України й Національної ради України з питань телебачення й радіомовлення. Переможці конкурсу «Світ спорту» будуть нагороджені дипломами I, II, III ступенів, грамотами лауреата, а також коштовними подарунками й грошовими преміями. Кращі телевізійні програми будуть показані на каналі «ІРТА» й «ЛОТ». 30 листопада відбулося засідання оргкомітету фестивалю, на якому затверджений склад журі, номінації. 7 грудня в новій навчальній студії університету почнеться попередній перегляд представлених на конкурс телевізійних програм.