У ДАЛІВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА РОЗКВІТЛА КОНКУРСОМ КРАСИ „МІС УНІВЕРСИТЕТ”

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочато щорічний фестиваль „Студентська весна”. Він відкрався проведенням свята краси – „Міс університет – 2006” Його ініціаторами виступили Координаційна рада студентського самоврядування, профспілкова організація студентів та відділ виховної роботи Далівського університету. У конкурсі за титул „Міс університет” змагалися чотирнадцять представниць прекрасної половини людства – студенток різних факультетів вузу. Програма вечора складалася з чотирьох конкурсів. У першому – „Тайна твого ім’я” дівчата продемонстрували красу вечірніх суконь та в кількох словах розповіли про тайну свого імені. У конкурсі „Справжня бізнес-леді” конкурсантки вийшли на сцену у ділових костюмах, кожен з яких представляв стиль ділової жінки однієї з країн світу. І звичайно ж, як і у будь-якому конкурсі краси, не обійшлося без дефіле у купальних костюмах. Наостанок красуні-далівчанки поділилися з глядачами та компетентним журі своїми талантами. Глядачі шоу своїм голосуванням визначили „Міс глядацьких симпатій” та журі оголосило імена переможниць: „Другою віце-міс” стала Анастасія Гетьманська, студентка фінансово-економічного факультута, „Першої віце-міс” – Євгенія Вершина з філософського факультету, та безпосередньо „Міс університет – 2006”, якою стала студентка механічного факультету Катерина Бушманова. Кожна з дівчат отримала квіти, стрічки, грамоти та цінні подарунки.