У Далівському університеті студенти будуть проектувати одяг за допомогою сучасної автоматизованої системи

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля студенти кафедри легкої і харчової промисловості тепер будуть розробляти дизайн одягу за допомогою сучасної програми САПРО.

Дорога електронна програма стала нагородою, яку завоювала студентка V курсу спеціальності «Швейні вироби» Катерина Аксенченко. За вагомі досягнення далевчанкі університету була надана можливість безкоштовного використання сучасної програми – «Системи автоматичного проектування одягу (САПР)».

«Програма дуже дорога, вона коштує 5 тисяч євро. Нам її надали на безкоштовній основі. Вже приїжджав представник фірми, який встановив САПРО на наші комп`ютери. Чотири викладачі пройшли курси користування системою. Вже в цьому навчальному році наші студенти зможуть проектувати свої моделі за допомогою сучасного програмного забезпечення», – розповіла завідуюча кафедрою легкої та харчової промисловості СНУ ім. В. Даля Інна Дейнека.

Так само вона повідомила, що луганчан на олімпіаді підтримувала київський дизайнер одягу Тетяна Островерхова. Дизайнер-модельєр родом з Луганська і вболівала за представників Далівського університету.

«Тепер ми зможемо порівняти наскільки програма функціональна і зручна в порівнянні з тими програмами, якими ми користувалися раніше. Це дасть можливість показувати надалі найкращі результати роботи», – прокоментувала Інна Дейнека.

Підготувала: Тетяна Вауліна