У Далівському університеті студенти-журналісти зустрілися з професором Валерієм Івановим

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася підсумкова творча зустріч студентів-журналістів з Президентом Академії Української Преси, доктором філологічних наук, професором Валерієм Івановим. Творчі зустрічі та майстер-класи в університеті відбуваються у рамках проекту «Створення учбової телестудії на базі СНУ ім. В. Даля» за підтримкою Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Темою виступу гостя стала ситуація в медіа-просторі України. Професор Іванов звернув увагу учасників зустрічі на законопроекти в сфері розвитку суспільного телебачення. Крім цього, він презентував аудиторії навчальний фільм «Стандарти телевізійних новин», створений на матеріалах Би-Би-Си. Зустріч проходила на базі учбової телестудії «Контакт», технічний рівень якої високо оцінив Валерій Феліксович. Силами студентів тут створюється телевізійна передача «Студмістечко», яка виходить у ефір на обласному каналі ЛОТ. «Багато вузів України не мають своєї телестудії. У студентів-далівців є унікальна можливість отримати практичні навички тележурналістики ще в стінах університету. Випускати програму силами студентської телестудії та виходити з нею у ефір на всю область – такого немає навіть у столиці», – відзначив професор Валерій Іванов. Керівник проекту Людмила Медвєдєва підбила підсумки участі студентів у проекті. Найактивніших учасників – переможців конкурсу в п’ятьох номінаціях – нагородили цінними призами. Учасники проекту сфотографувалися на пам’ять про плідне співробітництво з його організаторами. Під час неформального спілкування обговорили плани подальшої роботи студентів у учбовій телестудії.